Pierwszy post, kreator mody.


Hej, pierwszy post zawsze służy pokazaniu kim się jest i czego możecie oczekiwać po tym blogu.

 


Postaram się przybliżyć wam trochę swoją osobę, na co dzień jestem raczej cichą i bardzo spokojną osobą. Zwyczajne życie zwyczajnej osoby chcącej pokazać swoją inną naturę. Kocham prostotę dlatego zawsze jeśli buduje swoje kreacje stawiam na proste mało wymagające rozwiązania. Ale nie obce mi są dozy nieco egzotyki i stawiania na pazur. Ostatnio na moim ekranie zagościł wpis http://sexybuty.pl/wiosna-czas-mody/ traktujacy o kurtkach i wykorzstaniu ich w modzie. Poranki czy wieczory to ciągle czas by zaprezentować się z jakiejś strony w gruncie rzeczy z najlepszej strony. Interesujące są wszystkie kwestie w wykorzystaniu mody do celów nie tylko ochronnych ale i czysto eleganckich.

Świetny wygląd to nie kwestia ceny.


Nie musisz kupować produktów po trzysta, czterysta złotych ponieważ nie ma znaczenia jakimi cenami cechuje się produkt. Liczy się zawsze efekt. A ten musi być zawsze największym zaskoczeniem i przejawem tego najlepszego dobrania takiej a nie innej bluzki, takiej a nie innej spódnicy lub spodni. Warto rozważyć jakie elementy dobrze dopełniają kreacje i które dodatki dobrze wpasują się w całość i sprawią że będą idealne. Kto nie kocha też makijażu który odgrywa tak istotną rolę? Nie ma to jak sprawne połączenie makijażu i mody. Dopełnienie swojej kreacji takim elementem jest najlepszym i możliwie najbardziej rozsądnym pomysłem. Przemyśl to.

Całość jest spójna.


Skupienie na konkretnych elementach i dobraniu odpowiednich elementów daje nam duże rozłożenie elementów i piękna. Elegancja też w sumie w dużej mierze zależy od miejsca i elementów.

Share:

3 komentarze

  1. zgadzam się- cena nie jest ważna :) liczy się efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz tyle tych blogów, widzę na każdym się coś dzieje. Udaje Ci się to jakoś ogarniać?

    OdpowiedzUsuń